:: سبدهای خرید شما

»آبی من


:: گزارش تخلف
گزارش تخلف

:: تبلیغات

:: فروشگاه آبی منشناسه محصول نام محصول قیمت (ریال) تعداد حذف
21340134MB-38 شمع ال.اي.دي با شمعدان 189,000
مجموع (ریال) : 189,000
نوع پرداختلطفا استان و شهر محل اقامت خود را انتخاب نمایید.
خریدار محترم چنانچه ساکن شهرهای قدس،اندیشه،شهریار،رباط کریم،ملارد،نسیم شهر می باشید،لطفا استان خود را تهران انتخاب نمایید.


استان:          شهر:    
مشتري گرامي، قبل از اقدام به خريد لطفاً با دقت به نكات زير توجه فرماييد:
1- قبل از هرگونه خريد، لطفاً توضيحات كامل هر محصول را به دقت مطالعه فرماييد و از كاربرد آن اطلاع دقيق حاصل فرماييد.
2- سعي كنيد تمام اطلاعات خواسته شده را به دقت و بدون اشكال وارد نماييد.
3- ثبت سفارش توسط شما، به منزله سفارش قطعي تلقي خواهد شد و در صورت درج اطلاعات نادرست، آي پي كاربر در سيستم درج شده است و مسئوليت و خسارات ناشي از آن به عهده كاربر خاطي خواهد بود.
تذكر: در صورت سفارش نادرست و بي هدف در سيستم، آي پي شخص خاطي توسط سيستم هوشمند رهگيري شده و تمامي خسارات ناشي از سفارش نادرست يا بدون هدف اعم از مبلغ كالا و هزينه هاي خدماتي و بسته بندي آن، توسط مقامات قضايي قابل پيگيري و از كاربر خاطي اخذ خواهد شد.
4- لطفاً در صورت عدم حضور به هنگام تحويل محموله پستي اهالي منزل را از تحويل كالاي مورد نظر خود مطلع كنيد تا در نبود شما، كالا را از مأمور پست تحويل بگيرند و وجه مورد نظر را پرداخت نمايند.
5- در صورت نياز به اطلاعات بيشتر و مشاوره در مورد كالاي درخواستي مي توانيد از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر با شماره تلفن هاي 4-09350768183 تماس حاصل فرماييد يا از طريق ارسال ايميل به آدرس myblue.ir@gmail.com سؤالات خود را مطرح نماييد تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

تيم پشتيباني "آبي من" خريدي رضايت بخش را براي شما آرزومند است.

WwW.MyBlue.iR
myblue.ir@gmail.com